گیشه۷
«گیشه ۷» به عنوان یکی از سامانه‌های رسمی فروش آنلاین بلیت سینما و متصل به درگاه یکپارچه «سمفا» (سامانه مدیریت فروش و اکران سازمان سینمایی کشور) است.

درباره ما

بنا بر وظیفه ای که حوزه هنری نسبت به اماکن فرهنگی و هنری خود در سطح کشور دارد مصمم است به تدریج و به شکل برنامه ریزی شده و مدون، کلیه سالن های سینمایی خود را بازسازی و نوسازی نماید، از این رو موسسه بهمن سبز وابسته به حوزه هنری تصمیم دارد به شکلی کامل و اصولی، سینماها را بازسازی و تا حد امکان به استانداردهای جهانی نزدیک نماید تا شاهد مجموعه ای از سالن های سینمایی مجهز و زیبا و کاملا در خور شان مردم این سرزمین باشیم.

از مهمترین اقداماتی که این موسسه در جهت بازسازی سینما انجام میدهد می توان به تعویض سیستم های صوتی، تعویض آپارات ها، تعویض پرده اکران، تعویض صندلی های سالن نمایش، دکوراتیو کردن سالن نمایش، تعویض اکوستیک ها،بازسازی اساسی سالن انتظار و سرویس های بهداشتی، بازسازی اساسی نمای ورودی و مکانیزه کردن سیستم فروش بلیط اشاره نمود.

همچنین این موسسه در امر ساخت و ساز، بازسازی و تجهیز و طراحی، نوسازی و مرمت و تجهیز و سازماندهی فنی سالن های همایش و اجتماعات سراسر کشور فعال می باشد.

  رسانه ها و ازجمله سینما نقش کلیدی در شکل دادن به افکار عمومی دارند.کارکرد اصلی سینما سرگرمی است و تغییر و تحول در جوامع انسانی نتیجه اطلاعات و گستره نشر آن است . تاثیر سینما در افکار عمومی از دو منظر قابل واکاوی است :

تاثیر محتوای فیلم و تاثیر محل نمایش فیلم (سینما)

 سینما بنیانگذار روابطی غیر مادی است که به شکل خاطره در حافظه جمعی آدمیان می ماند.

خاطره یعنی هویت انسانی در برابر نقیضش یعنی از خود بیگانگی این خاطرات هم چون میراثی معنوی به زندگی آدمیان معنا می دهد.  آدمیان در همین مکان های عمومی نظیر مسجد و تالار و سینما دارای احساسی مشترک می شوند .

مکان نمایش فیلم آدمیان را از حیث احساس و هیجان مشترک هدایت کرده آن احساس و هیجان ها را برهم افزایی می کند مکان نمایش فیلم با تخلیه هیجان های جمعی مانع انباشت و تراکم پیش بینی نشده شیوه های تخلیه آن که منجر به شورش و ناآرامی می شود .  همین ویژگی است که سینما را مورد توجه حکومت ها و نیروهای تحول خواه یک نظام قرار داده است .

شیراز

خیابان حافظ – کوچه نبوی
ساختمان اداری تجاری شاهین

تلفن تماس :  ۸۸۸۹۳۴۴۵
ایمیل : info@isfahantick.ir

اصفهان تیک زیر نظر موسسه بهمن سبز

آذربایجان

تبریز – خیابان امام خمینی
مسجد کبود ساختمان پزشکان، طبقه ۴

تلفن تماس :  ۸۸۸۹۳۴۴۵
ایمیل : info@isfahantick.ir

اصفهان

خیابان نظر شرقی – کوچه خرم
مجتمع اداری تجاری ثمین واحد ۱۳

تلفن تماس :  ۸۸۸۹۳۴۴۵
ایمیل : info@isfahantick.ir

تهران

خیابان زعفرانیه – کوچه حسین پور
مجتمع اداری تجاری فرهنگ واحد ۲۹

تلفن تماس :  ۸۸۸۹۳۴۴۵
ایمیل : info@isfahantick.ir